Mecanic Straddle Carriers (stivuitor pentru porturi) - Belgia

All EU Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea Job-ului:
•Localizarea și rezolvarea perturbațiilor electrice și mecanice ale echipamentelor de rulare
•Întreținerea echipamentelor de rulare
•Înregistrarea intervențiilor și transmiterea acestora conducătorului echipei
•Identificarea, repararea și înlocuirea componentelor defectelor (cum ar fi cutiile de viteze și rulmenții cu bile)
•Sunteți implicat activ în anumite proiecte de îmbunătățire.

CERINTE

Cerinte:
•Studii superioare în domeniu
•Cunoștințe de engleză la un nivel avansat
•Cunoștințe și experiență în domeniul hidraulic, electric, PLC și mecanic
•Cunoașterea motoarelor cu combustie
•Cunoașterea domeniului electricității: reguli de bază, depanare, citire schem tehnice
•Cunoașterea domeniului hidraulicii: reguli de bază, depanare, citire scheme tehnice
•Cunoștințe mecanice generale
•Permis de conducere categ. B
•Fără frică de înălțime

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
•Bonusuri în funcție de ture – Dimineața 5%, După-amiaza 15%, Noaptea 50%
•Vouchere de masă zilnice
•Posibilitate de a se lucra în schimburi
•Cazare asigurată (80 de Euro/sapt)

DESCRIEREA FIRMEI

Cine este AER?

Deseori auzi acele povesti spectaculoase ale companiilor care iti ofera locuri de munca si indiferent de calificarea ta, job-ul este pentru tine. Nu noi! Stii chiar povestile companiilor care trimit mii de oameni sa lucreze in strainatate si nici nu isi amintesc numele lor. Dar nu noi!

Am creat acesta companie ca un partener international pentru tine, a carui misiune este de a conecta angajatori din Europa cu specialistii romani.