MECANIC CAMIOANE/TRAILERE - BELGIA

Accent Jobs For People Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta persoane cu experienta in:
-Identificarea si rezolvarea diverselor probleme tehnice
-Mentenanta diverselor tipuri de camioane si trailere
-Intretinere si reparatie pe partea mecanica (reparatii ambreiaj, cutie viteze manuala sau automata, transmisii cardanice, diferentiale, transmisii finale), hidraulica, pneumatica, electrica
-Experienta in utilizarea diferitelor tipuri de echipamente de diagnoza reprezinta un avantaj

CERINTE

Cunoasterea limbii franceze sau engleze la nivel conversational
-Disponibilitate pentru o perioada indelungata
-Experienta de minimum 3 ani in domeniu
-Candidatul trebuie sa fie rezistent la stress si sa aiba spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Asigurare
Facilitati de cazare
Mediere

DESCRIEREA FIRMEI

Cine suntem si cu ce ne ocupam?

Compania se numeste Accent Jobs for People Romania, este o filiala a firmei mari Accent NV Belgia, al carui site il puteti gasi pe internet. Firma din Belgia a fost infiintata in 1995 si are birouri in 150 de puncte din tara, plus filiale in alte 4 tari, inclusiv Romania.Accent JObs este o firma de intermediere plasare forata de munca inBelgia.