Macaragiu/Excavatorist

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clentii nostri din Belgia, recrutam macaragiu/excavatorist.

Responsabilitati:
-utilizarea corespunzatoare a tipurilor de excavatoare: Catepillar 385, Liebherr, etc.;
-demolarea cladirilor utilizand echipamente cu foarfece hidraulice si bile de demolare;
-curățarea locului de construcție cu excavatorul ;
-implicarea in alte responsabilitati, in functie de cerinte.

CERINTE

-diploma de excavatorist constituie un avantaj;
-cunostinte de limba engleza si/sau germana;
-minim 5 ani experienta in domeniul constructiilor;
-minim 5 ani experienta ca si excavatorist/macaragiu;
-experienta cu excavatoarele Catepillar 385 si Liebherr;
-experienta de munca in echipa.

BENEFICII OFERITE

-posibilitate de lucru cu ore suplimentare, platite cu 150%;
-transport asigurat;
-cazare asigurata – cost personal de 65 euro/sapt.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.