Frezor/Strungar

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

responsabil pentru frezat şi transformarea elementelor, în principal pentru motoare electrice - mici (cateva kg) si mari (pana la 5 tone)
se va lucra pe convenţională – masina de frezat si de strung
va fi responsabil de a face piese noi cum ar fi: invelisul motorului

CERINTE

Limba straina: Engleză: Mediu

flexibil
abil de a lucra independent
exact si precis
trebuie sa ofere un produs finit bun
cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational (sau germana)
minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
diploma sau calificare in domeniu

BENEFICII OFERITE

-salariu: 1900 - 2000 euro
-posibilitate de lucru cu ore suplimentare
-cazare – 65 euro/sapt
-transport asigurat (maxim 125 euro)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.