Electromecanic utilaj greu

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Belgia cautam Electromecanic pentru utilaje grele precum: camioane ( Mercedes, Scania, Iveco), tractoare ( Volvo, Hitaschi, JBC, Caterpillar), betoniere etc.

Candidatul ideal trebuie sa stie sa indeplineasca urmatoarele sarcini:

- diagnoza/reparare/depanare la echipamentul electric si electronic
- reparare de motoare diesel, sisteme electrice si electronice.
- interpretare desen tehnic
- reparare echipament hidraulic si pneumatic
- Identificarea si repararea defectelor
- sa fie flexibil si capabil de a lucra independent

CERINTE

Studii: Scoala profesională

Permis de conducere: categoria B: minim o lună categoria C: minim o lună

Limba straina: Engleză: Mediu

- minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
- cunostinte de limba engleza la un nivel conversational
- bune cunostinte in activitati cu motoare diesel si sistem electric
- permis de conducere categoria C constituie avantaj
- autorizatie sau certificat de excavatorist
- experienta pe o pozitie similara constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Alte informaţii

Masina personala este obligatorie
Cazare asigurata contra cost ( 65 Euro / Saptamana)
Acces la Internet

NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.