Electromecanic auto Ford

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Belgia cautam electromecanic auto.
Responsabilitati:
- Schimbarea uleiului de motor;
- Inlocuirea filtrelor, efectuarea reparatiilor la motor;
- Schimbarea si inlocuire rotiilor;
- Repararea defectiunilor mecanice, electrice, hidraulice si pneumatice;
- Inlocuirea si repararea componentelor defecte ( filtre, sisteme de suspensie, ambreaj, curele de sincronizare );
- Efectuare test drive;
- Ajustarea controalelor si diferitelor sisteme;
- Pregatirea vehiculelor pentru vanzare si revizia tehnica;
- Instalarea si repararea circuitului electric;
- Efectuarea diagnozei electro-tehnica ( senzori, ferestre );
- Repararea firelor, alternatoarelor , elevatoarelor pentru ferestre;
- Cunoasterea schemelor electrice si desenului ethnic;
- Vulcanizarea anvelopelor;

CERINTE

- Experienta minim 5 ani pe marca Ford / Alfa Romeo / Fiat;
- Cunoastere avansata a sistemelor electrice si diagnoza;
- Abilitatea de a recunoaste defectiunile exacte;
- Cunostinte de limba Engleza la nivel comunicativ;

BENEFICII OFERITE

- Se ofera cazare in schimbul sumei de 65 euro/saptamana;
- Se asigura transportul Romania - Belgia;

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.