Electromecanic

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O companie importanta din Belgia cauta electromecanici auto cu experienta pentru a efectua reparatii complete la autovehicule .

Responsabilitati:
- efectuarea de reparatii mecanice ( cutii de viteze manuale si automate, pompa de combustibil, motoare , curele de distributie, ambreaje, sistemele de franare, suspensii, sistemele de evacuare, etc )
- efectuarea de reparatii electronice generale la diferite marci de autovehicule ( sistemele de navigare, ABS, EBS, GPS, radio, airbaguri, sistemul de aer conditionat, regulator de viteze)
- efectuarea intretinerii periodice (schimbarea filtrelor, schimb de ulei, anvelope, bujii )
- folosirea uneltei de diagnosticare BOSCH si alte marci (exceptand Opel si Ford)
- programarea autovehiculelor in urma diagnosticarii

CERINTE

- experienta 10 ani in efectuarea de reparatii mecanica si electrice
- experienta in reparatii electronice constituie un avantaj
- disponibilitate pentru un angajament pe termen lung

BENEFICII OFERITE

- Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana;
- Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana;
- Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.
- Acces gratuit la internet la locul de cazare
- Bonusuri sociale in conformitate cu legea belgiana

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.