Electromecanic

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o importanta companie din Belgia, producatoare de utilaje de gradinarit, cautam electromecanic pentru mentenanta.

Responsabilitati:
-mentenanta si reparatia motoarelor diesel, pe benzina si electrice;
-depanarea si inlocuirea partilor defecte;
-despachetarea si depozitarea comenzilor in atelierul de lucru;
-curatenia la locul de munca.

CERINTE

-experienta obligatorie de min 3-4 ani pe pozitie similara;
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
-cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica, hidraulica si electrica;
-studii tehnice de specialitate in domeniile electromecanica sau mecanica constituie un avantaj;
-permis de conducere categoria B;
-abilitatea de a lucra intr-o echipa;
-punctualitate si independenta.

BENEFICII OFERITE

-training si asistenta la locul de munca;
-se asigura transportul Romania-Belgia;
-echipament la locul de munca.

Alte informatii:
-masina personala este obligatorie;
-cazarea asigurata contra cost (65 euro/ saptamana);
-program de munca: 5 zile/ saptamana.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.