Conventional turner / Strungar

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Data start: Urgent
Descrierea clientului:
Clientul are peste 40 de ani de experienta in furnizarea de servicii de întreținere și furnizarea de rulmenti, angrenaje, transmisii, și diferite alte instrumente.
Compania este specializata in fabricarea, asamblarea și dezasamblarea pieselor din oțel non-standard.

CERINTE

Descriere profil:
Conditii salariale: 1500 Euro net/luna
Numarul de ore lucratoare/zi: 38 ore pe saptamana
Locatia: Belgia, Gent
Experienta necesara: Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara
Responsabilitati:
-setarea, operarea si intretinerea de strunguri conventionale
-lucru cu instrumente de munca traditionale
-interpretarea desenului tehnic
-sudarea pieselor de otel

BENEFICII OFERITE

Cerinte:
-minim 5 ani experianta pe o pozitie similara
-abilitatea de a folosi utilaje si unelte de munca traditionale
-abilitatea de a citi si interpreta desenul tehnic
-abilitatea de a folosi masina de echilibrare
-abilitatea de a suda (MIG, tig) prezinta avantaj
-cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
-cunostinte de limba olandeza prezinta avantaj
-abilitatea de a lucra independent dar si in echipa
-flexibilitate si bune abilitati de comunicare
-deschis spre o colaborare pe termen lung in Belgia si dorinta de a se integra
Salarizare : 1500 euro / net/ luna
14 euro / brut / ora ( cu o evaluare salariala dupa primele 2 luni de munca)
Limbi straine: Engleza – nivel conversational
Educatie: Scoala profesionala/ Liceu
Competente specifice:
Alte informatii
-cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana
-transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro
-angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana
-acces gratuit la Internet la cazare
-bonusuri sociale in concordanta cu legislatia belgiana

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate