Bobinatori motoare electrice

Secluda Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru unul din clientii nostri din BELGIA, BOBINATORI MOTOARE ELECTRICE :
- bobinatori de motoare electrice mari, sincrone si asincrone (motoare de curent continuu, transformatoare electrice), in gama de putere 800 – 1200 Kva;
- pregatirea planurilor de bobinaj si a bobinelor de montaj;
- sudura TIG si cositorire.

CERINTE

- minim 10 ani experienta in domeniu ( in special in reparatia si mentenanta acestor motoare;
- este obligatoriu sa cunoasca motoarele cu inductie de sarma de minim 800 kw sau mai mult;
- cunostinte sudura TIG si cositorire;
- cunostinte mecanica pentru motoarele electrice;
- constituie avantaj cunoasterea limbii franceze, minim nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- salariul este cuprins intre: 1600-1700 euro/luna net;
- cazarea, masa si transportul sunt asigurate de catrea angajator.

Secluda Solutions este o societate cu capital belgian înfiinţată în 2012. Suntem o companie de Recrutare, Selectie si Leasing Persona, avand ca scop:
• Soluţii rapide de recrutare şi plasare de personal in tara si strainatate;
• Gasirea rapida a anui loc de munca corespunzator aptitunilor si competentelor D-voastra.
Suntem o echipa dinamică şi flexibilă, care are capacitatea de a se adapta la cerinţele pieţei pentru a putea oferi soluţii profesionale adaptate la nevoile clienţilor.