Bobinator

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Bobinatorul lucrează în departamentul de bobinaj.
este responsabil pentru placarea firelor din interiorul motorului.
bobinatorul trebuie să fie în măsură să facă un calendar / diagrama ca o instrucţiune cum să pună un fir în motoarele electrice / rulouri
trebuie să introduceţi manual sârmă de cupru într-o bobină - bobina este:cea mai mica- de 0,09 KW, cea mai mare - 730 KW
cunoştinţe de calculator sunt necesare, deoarece trebuie să se introduca unele date cu privire la bobine în sistem
trebuie testate toate părţile, precum tensiune, încuietori, fire, şi să scrie un raport

CERINTE

flexibil
punctual si precis
abil de a lucra independent
sa ofere un produs finit bun
cunostinte de limba engleza la un nivel conversational (sau germana)
5 ani experienta pe un post similar
diploma sau calificare in domeniu (electrician/electromecanic)

BENEFICII OFERITE

-cazare : 65 euro/sapt
-transport asigurat (maxim 125 euro)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.