Au pair Belgia

SC Uca Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Au-pairul devine membru al unei familii belgiene, ajuta la ingrijirea copiilor si la un usor menaj al casei. Are un program de munca de 20 de ore timp de 5 zile pe saptamana si are 2 zile libere.
Sarcinile sale includ: insotirea copiilor la si de la gradinita/scoala, pregatirea unor mese usoare pentru acestia, pastrarea curateniei in camera lor, activitati de recreere cu acestia, etc.
In schimb primeste: cazare si masa gratuita pe toata perioada sederii, cursuri de limba franceza si vacante platite de familia gazda, intre 450 si 550 Euro pe luna, bani de buzunar, asigurari sociale platite de familie si transportul asigurat in Belgia

CERINTE

Varsta cuprinsa intre 18 si 25 de ani
Fara antecedente penale
Necasatorit/a
Fara copii
Cunostinte de limba franceza
Experienta cu copiii
Permis categoria B (avantaj)

BENEFICII OFERITE

450 - 550 euro lunar
cazare
masa
transport
asigurare de sanatate
permis de munca

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare forta de munca in strainatate