Angajam personal cu experienta in zidarie aparenta

S.C. Ive Jobs S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC IVE JOBS SRL ROMANIA - Firma specializata si acreditata de catre Ministerul Muncii si ITM Bucuresti in recrutare forta de munca in strainatate angajeaza personal cu experienta in ZIDARIE APARENTA.

CERINTE

- experienta in montajul caramizilor aparente;

-Cunostinte de limba engleza/franceza;

-CV in format european(Europass).!!!
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de e-mail din anunt.!!!

Relatii suplimentare telefon: 0749777006

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca inregistrat la ITM cu toate darile platite catre stat;
- Stagii de cotizare;
- Medicina Muncii;
- Asigurari medicale private;
- Inregistrare la Inspectia Muncii pe teritoriul statului in care veti fi detasat;
- Salariu motivant;
- Masa asigurata;
- Transport asigurat;
- Transport intern asigurat (pe teritoriul tarii unde veti fi detasat);
- Cazare asigurata.

SC IVE JOBS SRL ROMANIA - Firma specializata si acreditata de catre Ministerul Muncii si ITM Bucuresti in recrutare si plasare forta de munca in strainatate, cu contract de munca si toate documentele solicitate si impuse de Legislatia Muncii din Romania si tarile care devin partenere.