Inginer Productie filatura

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important producator de fire clasice si fantezie, pentru tricotat industrial si manual si pentru tesaturi. Cautam urgent un inginer cu experienta in filatura.

Responsabilitatile postului:
1. Intocmirea programelor de productie si lansarea in fabricatie a comenzilor
2. Calculul necesarului de forta de munca si calculul realizarilor sectiilor de productie
3. Intocmirea necesarului de materii prime si urmarirea aprovizionarii la termen
4. Controlul executarii produselor, conform documentatiei tehnice si tehnologice

CERINTE

1. Inginer in industria textila;
2. Experienta in filatura;
3. Spirit de echipa, capacitate sporita de adaptare;
4. Comunicare;
5. Bun organizator si coordonator.

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial atractiv
2. Transport (negociabil)
3. Bonuri de masa
4. Program de lucru 8 ore, in 2 schimburi (07-23), de luni pana vineri

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!