JURIST

SC TERAMET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea desfasurarii activitatii firmei in conformitate cu normele legale si consilierea sub aspect juridic a departamentelor si conducerii acestora.

CERINTE

- Elaborarea de regulamente, hotarari, ordine si instructiuni referitoare la desfasurarea activitatii in cadrul firmei in conformitate cu legislatia in vigoare.
- Avizarea si contrasemnarea actelor cu caracter juridic ale firmei.
- Reprezentarea intereselor si apararea drepturilor legitime ale firmei in fata autoritatilor publice, institutiilor de orice natura, precum si in fata oricarei persoane juridice sau fizice.
- Asigurarea de consultanta si informarea permanenta a conducerii firmei cu privire la modificarile legislative.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:.
- posibilitati de avansare si formare profesionala;.
- bonusuri in functie de performante;.
- pachet salarial motivant;.
- conditii de munca deosebite intr-o echipa tanara si ambitioasa;.

EXTRACTIE, COMERCIALIZARE SI TRANSPORT PRODUSE DE BALASTIERA