Asistent vanzari

AUDIO NOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne mărim echipa! Căutăm asistent vânzări în Barlad

• Furnizeaza informatii in legatura cu produsele si serviciile companiei
• Intampina, informeaza, programeaza si indruma pacientii in clinica
• Gestioneaza situatiile problematice si de criza
• Anunta eventualele modificari de program sau de consultatii
• Inregistreaza informatiile personale ale pacientilor in baza de date conform cu datele din actul de identitate prezentat
• Efectueaza programari,reprogramari si confirmari conform solicitarilor clientilor
• Vinde si promoveaza produsele si serviciile companiei
• Completeaza rapoartele zilnice, intocmeste si arhiveaza documente
• Activitati de protocol si relatii cu publicul

CERINTE

• Minim studii medii finalizate
• Abilitati excelente de relationare profesionala, orientare catre client;
• Capacitate de lucru in echipa
• Flexibilitate si adaptabilitate
• Experienta in vanzari constituie avantaj
• Deschidere catre invatare
• Abilitate de lucru sub presiune
* Cunostine bune de operare PC

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix 2300 lei NET
• Bonus in functie de vanzarile realizate
• Bonuri de masa
• Posibilitatea de promovare si dezvoltare profesionala si personala

Audionova- companie cu capital romano-danez, 51 de centre specializate in Romania, lider de peste 22 de ani in comercializarea aparatelor auditive.
Alătură-te echipei noastre şi ai şansa de a-ţi construi cariera intr-o companie multinaţională, cu reale posibilităţi de dezvoltare; Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
Pentru cele mai noi oferte de job-uri vizitează site-ul www.audionova.ro, secţiunea Cariere