BUCUREŞTI, – CAUTAM 10 FREZORI – CAZARE GRATUITA

ADHR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam 10 Frezori pentru o companie cu actionariat strain, din domeniul metalmecanic (Oil&Gas).
Cerinte:
experienta in operarea masinilor cu comanda numerica (Freze CNC);
Scoala Profesionala;
cunostinte de citire a desenului tehnic;
cunosterea aparaturii de masurare si control;
disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi;
seriozitate-si-profesionalism

CERINTE

Cerinte:

BENEFICII OFERITE

Oferim
Cazare gratuita;
Disponibilitate pe durată nedeterminată
Salariu motivant ;
Mai multe prime;
Sporuri salariale (pentru schimburi de lucru, ore suplimentare, lucru de noapte);
Cantină;
Contract de munca direct cu angajatorul.
Pentru mai multe detalii sunati la numarul 0374.94.44.17
Toate ofertele noastre de lucru prevad ANGAJAREA IMEDIATA; ADHR Romania nu percepe nicio taxa de la candidati, toate contractele de munca sunt conform legilor in vigoare.

Adhr România, filiala română a grupului italian ADHR GROUP SPA, este o agenţie de recrutare forţă de muncă care activează în domeniul cercetării, selecţiei, formării şi punerii la dispoziţie de personal, oferind soluţii înalt calitative şi personalizabile în domeniul resurselor umane. Suntem în fiecare zi aproape de clienţi şi candidaţi pentru a pune la dispoziţie întreaga experienţă dobândită pe piaţa italiană, aplicându-le în procesele de organizare, gestionare şi coordonare a resurselor umane. Metoda de lucru a Adhr Romania este caracterizată prin rapiditate în identificarea diverselor soluţii şi prin calitatea proceselor, caracteristici fundamentale pentru a garanta societăţilor clienţi şi candidaţilor implicaţi, satisfacerea pe deplin a cerinţelor acestora.