Programator web

A I Computing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam un programator web cu experienta.

Daca vrei sa participi la dezvoltarea de proiecte web intr-o firma care incurajeaza initiativa si profesionalismul, trimite-ne cv-ul tau si pregateste-te pentru interviu.

Constituie avantaje:

- Capacitatea de implicare in procesul de analiza software
- Experienta de lucru cu framework-uri MVC
- Experienta de lucru cu Linux

Oferta noastra:
- Salariu motivant, negociabil in functie de experienta si de performante
- Posibilitatea de a castiga experienta in domeniul celor mai noi tehnologii web
- Posibilitati de dezvoltare profesionala

Candidatul ideal trebuie sa fie responsabil, dedicat, sociabil, pregatit sa invete lucruri noi.

CERINTE

- Cunostinte avansate de technologii web (PHP/MySQL)
- Gandire algoritmica si cunostinte de programare orientata obiect
- Capacitatea de a respecta termene limita
- Experienta de HTML, CSS, Javascript, Ajax, Joomla,PhotoShop,jQuery,Wordpress
- Limba engleza nivel mediu
- Experienta de lucru cu aplicatii CMS (Content Management Systems)

DESCRIEREA FIRMEI

Fara descriere