Vanzari - Account Manager

SC Scream SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastră?
Compania noastră este de opt ani în segmentul dezvoltării de soluții software și servicii adiacente.

Voi?
Sunteți tineri inteligenți, proactivi, determinați, cu spirit de echipă?

Ce facem?
Realizăm soluții software inovative și furnizăm servicii pentru instituții educaționale și culturale, precum și alte categorii de produse și servicii din zona IT.

Ce dorim?
Să formăm o echipă de vânzări competitivă.

Ce oferim?
O carieră frumoasă în vânzări și bani pe măsura rezultatelor.

CERINTE

Dacă dorești să lucrezi în vânzări și ești o persoană ce știe să utilizeze bine calculatorul, nu întâmpini dificultăți în prezentarea produselor și dorești să îți construiești o meserie în vânzări, te așteptăm în echipa noastră!
Căutăm persoane ambițioase, dornice să crească portofoliul de clienți și să mențină legătura cu aceștia, ordonate și cu capacitate de învățare.
În afară de experiența necesară utilizării calculatorului, dorim să te evidențiezi prin responsabilitate, acțiuni eficiente, ordine, o bună cunoaștere a gramaticii limbii române și exprimare corectă, respectiv atitudine pozitivă pe care să o transmiți clienților și colegilor.
În schimbul entuziasmului și a implicării, oferim integrarea într-un mediu de lucru prietenos format dintr-o echipă tânără și remunerare pe măsura rezultatelor!
Dacă te încadrezi în cele prezentate mai sus, aplică la job și ne vedem la interviu!

DESCRIEREA FIRMEI

We bring innovation to you!