Tehnician service centrale termice

SC AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizare de puneri in functiune si service la centrale termice;
- punere in functiune si verificari la instalatiile de incalzire si climatizare.

CERINTE

- studii in domeniul instalatiilor (sanitare, termice si de gaz);
- experienta minim 1 an in domeniul instalatiilor sanitare/termice/de gaz;
- autorizat ISCIR;
- disponibilitate la deplasari;
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si tichete de masa
Posibilitatea de pregatire profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive
Masina de serviciu

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!