SOFER

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Livreaza marfa catre clienti / puncte de vanzare;
- Mentine relatia cu clientii in vederea predarii marfurilor livrate la domiciliul acestora;
- Verifica marfa la livrare in functie de factura aferenta;
- Consiliaza clientii in alegerea produselor adecvate;
- Raspunde de expunerea si intretinerea produselor din magazin, inlocuirea celor degradate, amplasarea produselor noi si promovarea acestora; etichetare si management vizual;
- Organizeaza, distribuie, aranjeaza marfa in depozit;

CERINTE

- Studii liceale;
- Permis de conducere categoria B, C, E;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta in vanzari constituie avantaj;
- Abilitati de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

- Training;
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
- Salariu competitiv in piata;

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 15 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1000 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.