Responsabil Resurse Umane

SC EPA COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutarea, selectie, angajare, evaluare performante, training,
- organizare evenimente resurse umane;
- intocmire si actualizare fise post;
- evidenta personal , situatii;
- intocmire contracte de munca, acte aditionale, incetari
- intocmire, completare, mentinere si transmitere REVISAL
- stabilire politici resurse umane;
- intocmire state de plata si declaratia D112

CERINTE

- cunostinte legislatia muncii
- cunostinte de management resurse umane
- amabilitate, sociabilitate, comunicativ, responsabil, ordonat
- studii de specialitate in domeniu

BENEFICII OFERITE

Salar motivant, posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.

EPA COMPANY este un holding. Sub aripa EPA COMPANY isi desfasoara activitatea firme de comert pardoseli profesionale, constructii, executie si montaj tamplarie, confectii metalice, amenajari exterioare, comert cu sisteme sub acoperitori, proiectare.