REFERENT RESURSE UMANE (cod PuS PS)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sustinerea recrutarii noilor angajati si respectarea prevederilor centrale si legale;
Sustinerea organizatorica la angajarea si incetarea activitatii personalului;
Realizarea modificarilor in contractele de munca ale angajatilor din filiale;
Participa la planificarea activitatii angajatilor si realizarea pontajului;
Evidenta timpului nelucrat (concediu, boala etc.);
Realizarea raportarilor interne si externe dupa prevederile sediului central;
Pregatirea documentelor pentru institutiile de control;
Prelucrarea corespondentei filialei si coordonarea acesteia.

CERINTE

Minim studii medii;
Curs de specialitate in resurse umane;
Cunostinte PC (MS Office);
Experienta in domeniului resurselor umane;
Capacitate de comunicare, flexibilitate;
Capacitate de organizare;
Spirit de echipa;
Stabilitate emotionala si rezistenta la stres;
Limba germana/engleza constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de success in una din cele mai dinamice firme pe plan international si un salariu motivant in functie de performante.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.
Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.
La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Sunteti interesati:

Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specific¿nd pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati si CV-ul dumneavoastra.
Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei c¿t si asteptarile salariale.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.