Merchandiser

A.J.S.L.P.V. \"APARATURA HIDRAULICA\"

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor companiei sau produselor companiei angajatoare, in magazine
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei si ale clientilor companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- negiciaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- raspunde de buna derulare a activitatii promoter-ilor
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin.

CERINTE

- Aptitudini de comunicare si negociere;
- Abilitati organizatorice;
- Capabil sa lucreze in echipa;
- Limba engleza ¿ minim nivel mediu;
- Utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului;
- Studii medii sau superioare;
- Experienta ¿ minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari).

BENEFICII OFERITE

- Salariul se negociaza in functie de experienta;
- Se ofera bonusuri in perioada promotiilor;
- Se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei.

A.J.S.L.P.V.\"APARATURA HIDRAULICA\" produce si comercializeaza APARATURA HIDRAULICA pentru utilaje mobile (tractoare,automacarale,utilaje tip IFRON,motostivuitoare,etc) precum:distribuitoare hidraulice,supape,drosele,cuple rapide si alte piese de schimb.