Maistru Service

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza echipa de specialisti din subordine;
- sustine echipa in executarea corecta si la timp a tuturor sarcinilor de serviciu;
- normeaza munca angajatilor din subordine si le ofera suport tehnic;
- planifica intrarea autovehiculelor in service;
- efectueaza controlul final;
- respecta standardele impuse.

CERINTE

- minim studii medii in domeniul tehnic, cu atestat;
- cunostinte auto temeinice, sustinute de experienta in domeniu (min. 3 ani);
- experienta in coordonarea, supervizarea, evaluarea de echipe;
- bune cunostinte de operare PC;
- persoana orientata spre obiective, cu spirit analitic, proactiva.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca intr-o companie in continua dezvoltare;
- conditii foarte bune de munca;
- salarizare atractiva, in functie de performanta.

ATP Exodus este o companie infiintata in anul 1995, avand capital integral romanesc. Raspandire la nivel national si trei divizii distincte: 1. Vanzare piese de schimb pentru camioane – cu 29 de sucursale in intreaga tara, 2. Centru Autorizat de Vanzare si Service Mercedes Benz si Evobus - o platforma de servicii integrate pentru turisme si camioane, 3. Vanzare mobilier office – showroom in Bucuresti. Valorile noastre de baza sunt respectul reciproc, integritatea, profesionalismul si calitatea. Punem mare accent pe resursele umane ale companiei, fiind constienti de plus-valoarea de care putem beneficia asigurand satisfactia angajatilor. Motto-ul firmei ne reprezinta in totalitate: \"Calitatea nu are alternativa\". Pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-urile nostre: www.atp-exodus.ro, www.atpmercedes.ro