Lucrător Comercial - Baia Mare

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Magazinul este situat în centrul comercial Baia Mare Shopping Park
-Contract pe perioadă determinată (perioada 02.03-16.03)
-Programul de muncă: Luni-Vineri, în ture, 8 ore pe zi, in intervalul 08:00-20:00

- Asamblarea și pregătirea produselor pentru vânzare;
- Aranjarea produselor pe rafturi.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoană organizată, atentă la detalii, adaptabilă și responsabilă.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masă;
- Program flexibil.
Mai multe detalii la numărul de telefon 0733 000 662

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate