KEY ACCOUNT MANAGER

Leora Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma internationala de afaceri si conducere consultanta cauta pentru dezvoltarea parteneriatelor existente si potentiale

in Maramures, Crisana, Banat, Oltenia, Muntenia, Dobrogea, Bucuresti si Transilvania

CERINTE

Candidatul ideal:
- Absolvent studii superioare
- Fluent in limba engleza
- Lucreaza independent, este motivat, tip initiatic
- Este calificat in tehnicile de negociere cu directori
- Este caracterizat prin o asertivitate mare, si este orientat spre rezultate
- Are masina proprie, capabil sa dea factura

Este preferat:
- Cunostinta limbii maghiare
- Experienta de lucru in domenii similare

Asteptam CV-ul in limba engleza cu fotografia Dvs pana la data de 10-02-2013

Leora Concept Consult Ltd is a consultancy and training company that improving the individual and organisational performance directly.
We are operating in the field of organisation and productivity development, management consultancy and strategy, organisation values and culture support, complex HR consultancy and management coaching.