DIRECTOR PRODUCTIE-Baia Mare

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie specializata in confectii metalice.

-coordonarea activitatii de productie
-optimizarea proceselor de productie
-asigurarea realizarii planului de productie la termen si in conditii de calitate
-monitorizarea activitatii de intretinere a echipamentelor
-asigurarea legaturii dintre diverse compartimente
-monitorizarea si coordonarea activitatii persoanalului din subordine

CERINTE

-Studii universitare in domeniul tehnic;
-Cunostinte de limba Italiana, avantaj cunostinte de limba Engleza;
-Experienta relevanta in calitate de coordonator productie;
-Excelente abilitati de comunicare, organizare, leadership;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Oportunitatea de a munci intr-un mediu profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.