Director Marketing & PR

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

De 16 ani, lider in Romania pe piata pieselor de schimb si accesoriilor pentru vehicule comerciale, cu o retea de 28 sucursale si o echipa de peste 400 angajati, clientul nostru cauta un profesionist in Marketing & PR

CERINTE

Cerinte:
- disponibilitate de relocare in orasul Baia Mare;
- studii superioare finalizate - specializarea Marketing;
- experienta relevanta in domeniu, min. 3 ani;
- foarte bune cunostinte de operare PC (pachetul MsOffice); Corel Draw constituie avantaj;
- cunostinte avansate de limba engleza (limba germana constituie avantaj);
- capacitate de intelegere a mecanismelor pietei;
- abilitati dezvoltate de planificare, coordonare, control;
- creativitate, initiativa, atitudine pozitiva, orientare spre rezultate, disciplina

Responsabilitatile postului sunt:
- gestionarea resurselor financiare si resurselor umane din departament;
- elaborarea si implementarea strategiei si a planului de marketing;
- mentinerea standarului de imagine a companiei;
- intocmirea si gestionarea bugetului de marketing;
- efectuarea de analize comparative, analize de piata privind clientii, structurarea pietei sau evolutia acesteia in timp, potentialul pietei;
- mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii publicitare;
- realizarea calendarului de promotii si urmarirea implementarii acestuia

BENEFICII OFERITE

negociabil

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.