Director Marketing - Divizia Service

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza, implementeaza si coordoneaza planuri si strategii de marketing si vanzare;
- analizeaza piata de profil (concurenta, potential);
- realizeaza baze de date comparative, elaboreaza analize de piata privind clientii, concurenta, structurarea pietei sau evolutia acesteia in timp;
- supervizeazã intocmirea ofertelor de produse, mapele de prezentare ale produselor;
- supervizeaza echipa de designeri in activitatea lor de realizare a materialelor publicitare;
- gestioneaza baza de date cu furnizori, clienti, agentii de publicitate;
- realizeaza diferite rapoarte referitoare la activitatea de marketing si de vanzari.

CERINTE

ATP Exodus este importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu 28 sucursale in tara, aflata in continua dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.
Motto-ul firmei – CALITATEA NU ARE ALTERNATIVA – va fi aplicat si Diviziei Service care se vrea un raspuns al nevoii continue de transformare si extindere a activitatii.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie dinamica, cu acoperire nationala, intr-o continua dezvoltare;
- mediu de lucru la nivel occidental;
- salarizare atractiva.