Director Adjunct Magazin Baia Mare

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile tale:
¿ Pregatirea actiunilor promotionale si de stimulare a vazarilor
¿ Coordonarea si supervizarea activitatii unui magazin si a personalului din subordine
¿ Asigurarea gestionarii in mod corect a stocurilor si inventarelor

CERINTE

Profilul tau:
¿ Studii superioare
¿ Experienta in relatia cu clientii
¿ Mobilitate pentru relocare
¿ Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
¿ Domiciliul in Baia Mare

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.

Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.