Cautam junior web master

ATHORE DELITE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru completarea echipei noastre un Junior Web Master.

Daca ai cunostinte pentru a putea administra site-ul nostru de prezentare precum si viitorul nostru magazin on-line, asteptam din partea ta o scrisoare de intentie si un CV pe adresa manager.exe@delite-textile.ro

CERINTE

Activitatea noastra este in continua crestere si dorim sa ne marim echipa cu o persoana dinamica dar si atenta la detalii, cu simt estetic dar si practic, disponibil pentru program de 8 ore.

Domeniul in care activam este dotarea cu articole textile a hotelurilor si restaurantelor din Romania, iar in perspectiva apropiata din Ungaria si Austria.

BENEFICII OFERITE

Te asteptam cu un mediu de lucru extrem de deschis, motivant profesional, personal si financiar.

Aplica acum pentru postul nostru inscriindu-te pentru interviu la telefon 0371-418.351.

DESCRIEREA FIRMEI

Solutii textile pentru hoteluri si restaurante