Asistent marketing - Divizia Service

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura asistenta in elaborarea si executia strategiei de marketing;
- participa la realizarea materialelor si campaniilor de promovare si comunicare;
- participa la realizarea materialelor, a studiilor de piata si de marketing;
- se implica in organizarea evenimentelor de marketing;
- organizeaza standuri in expozitii;
- promoveaza serviciile oferite de companie;
- raporteaza activitatile desfasurate si propune masuri de imbunatatire a serviciilor.

CERINTE

- studii superioare sau medii (insotite de cursuri de specialitate);
- experienta pe un post similar intr-o companie privata;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- flexibilitate, dinamism, creativitate, spirit de echipa;
- capacitate de a lucra fara supervizare continua, ordonat;
- cunostinte PC - MS Office, Power Point;
- cunoasterea unei limbi straine: engleza sau germana;
- prezenta fizica ingrijita.

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil intr-o companie dinamica, cu acoperire nationala, intr-o continua dezvoltare;
- mediu de lucru la nivel occidental;
- salarizare atractiva;
- posibilitate de afirmare.

ATP Exodus este importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu 28 sucursale in tara, aflata in continua dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.
Motto-ul firmei – CALITATEA NU ARE ALTERNATIVA – va fi aplicat si Diviziei Service care se vrea un raspuns al nevoii continue de transformare si extindere a activitatii.