Area Sales Manager-Divizia Pharmacy-Locatii: Timisoara/Oradea/Baia Mare/Cluj/Sibiu

INTERBRANDS Marketing & Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza/ motiveaza/dezvolta echipa de vanzari
- Planifica rute eficiente pentru agenti, urmarind zilnic executarea acestora
- Se asigura in permanenta de atingerea obiectivelor stabilite
- Monitorizeaza utilizarea eficienta a resurselor alocate

CERINTE

- Experienta relevanta in vanzari-min.1 an
- Capacitate de a coordona si a conduce o echipa
- Capacitate de a lua decizii si de a seta prioritati
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate
- Studii medii/superioare
- Permis auto categ. B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii de renume.

INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Gillette, Orkla Foods, Kotanyi.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru,
sediul central fiind la Bucuresti.