AREA SALES MANAGER BAIA MARE

RFD JURILOVCA HOLDING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementeaza politica de vanzari a firmei la nivel zonal;
Coordoneaza activitatea de dezvoltare a zonei conform politicii de vanzari a firmei;
Gestioneaza si controleaza relatia cu subdistribuitorii zonali;
Identifica oportunitatile de dezvoltare ale pietei;c

CERINTE

Experienta relevanta in vanzari (1 an pe o pozitie similara);
Cunoasterea temeinica a pietei si a potentialului de dezvoltare;
Cunostinte de operare PC;
Permis de conducere categoria B;
Persoana dinamica, flexibila, cu excelente abilitati de comunicare si negociere, capacitati organizatorice si de planificare;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision;
Masina de serviciu + telefon mobil;

Societatea are in principal ca obiect de activitate importul, productia si distributia de produse alimentare, in special peste si derivate din peste. De asemenea compania are in derulare contracte comerciale cu toate retelele de Key Accounts precum si canalele de distributie HORECA si RETAIL