Angajam farmacist

SC Unica Farm SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Seriozitatea
- Dinamismul
- Spiritul de echipa

CERINTE

- Studii superioare finalizate de farmacie.
- Experienta intr-o farmacie.
- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs;
- Abilitati de coordonare, planificare si organizarea spatiului de lucru.
- Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor
- Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor.
- Abilitati de inter-relationare si comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Desfasurarea activiitatii intr-un mediu de lucru placut, tanar si foarte activ.
- Permanenta instruire in domeniul de activitate prestate si participarea la cursuri de perfectionare.
- Decontarea politelor de malpraxis si a cotizatiei de membru in colegiu.
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare.

Farmaciile Unica ofera servicii in domeniul sanatatii de peste 10 ani.