Agent servicii client - BRD Finance

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului are sarcina de a atrage clientii si de a dezvolta relatiile cu acestia, de a promova si vinde produsele companiei, de a intocmi dosarele de credit. De asemnea, desfasoara activitati de consiliere si fidelizare a clientilor, precum si redactarea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Operare PC la un nivel mediu/avansat;
Abilitati comerciale (dinamism, comunicare, persuasiune, negociere si orientare catre client);
Atentie la detalii;
Capacitate de analiza si abilitati de organizare;
Rezistenta la stres;
Spirit de echipa;
Flexibilitate, adaptabilitate;
Deschidere spre nou.

Postul este pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de dezvoltare profesionala, intr-o echipa tanara, de a capata experienta in domeniul financiar, de a lucra intr-un domeniu complex si stimulativ.
Postul este in cadrul filialei BRD Finance.

BRD - Groupe Societe Generale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Societe Generale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.