Agent comercial KA Baia Mare

S.C BAUMIX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea produselor Baumix in punctele de vanzare ale key-account-lui in scopul incheierii actului de vanzare;
-efectuarea de activitati specifice de merchandising;
-gestionarea eficienta a tuturor spatiilor de vanzare alocate companiei in cadrul punctului de vanzare;
-mentine permanent legatura cu reprezentantii din fiecare punct de vanzare al key-account-lui;
- monitorizarea pietei in teritoriul administrat(tendinte, nevoile clientilor, competitie, preturi etc)

CERINTE

studii medii sau superioare;
- experienta pe un post similar minim 1 an - experienta in domeniul materialelor de constructii reprezinta un avantaj;
- abilitati de organizare, comunicare si persuasiune;
- prezenta placuta, atitudine profesionala, orientare catre client;
- fire dinamica, flexibilitate, entuziasm;
- capacitate de lucru intr-un mediu competitiv, dorinta de autoperfectionare;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, bonusuri corelate cu performanta;
- posibilitatea dezvoltarii permanenente a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator national de materiale de constructii