ADMINISTRATOR RETEA - Linux

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru o companie care ofera servicii de investitii financiare.

Administrare sistem Linux/Freebsd;
Administrare server mail (qmail+vpopmail);
Intretinerea site-ului companiei;
Administrare baze de date (Oracle, Mysql);

CERINTE

Studii universitare de specialitate
Cunostinte avansate in domeniul sistemului de operare Linux
Cunostinte programare(Java Core si PHP)
Cunostinte de limba Engleza la nivel avansat
Experienta de minim 1 an pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.