Lacatus Tevar/ Sudor Argon-Electric

Rimec Contracting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lacatusii tevari si sudorii vor sustine o proba de lucru specifica meseriei;
Candidatii bine pregatiti profesional, motivati si seriosi, pentru lucrari de anvergura in Germania si Olanda
Salarii: sudori 8,0 Euro net /ora; tevari 7,0 Euro net/ora
Sa fie apti de munca in program prelungit de santier
Se asigura de catre angajator: transport, cazare si 3 mese pe zi
Program de lucru estimat la 55 ore pe saptamana

Nu se percepe comision si nicio alta taxa

CERINTE

Experienta de lucru pe proiecte petroliere-rafinarii sau nucleare

LACATUSI TEVARI - sa cunoasca foarte bine desen izometric, sa execute lucrarile in santier conform acestor desene
SUDORI TIG + ELECROD - aceeasi persoana trebuie sa sudeze radacina in procedeul TIG si umplere cu electrodul conform WPS din santier
- otel carbon si otel inoxidabil
- teava groasa si cu pereti subtiri
- constituie un avantaj daca sudorul are un certificat international (TUV, Bureau Veritas, GL) valabil pentru procedeele 141 + 111

Companie multinationala de recrutare si selectie personal pentru Europa de Vest