REPREZENTANT MEDICAL- SERVICII MEDICALE - BACAU

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Companie angajatoare:
Centru medical ce ofera urmatoarele servicii: Specialitati medicale( andrologie, dermatologie, endocrinologie, gastroenterologie, ginecologie, medicina de familie, medicina interna, neurologie, pediatrie si psihiatrie), Medicina muncii, precum si analize medicale de laborator si imagistica.

Responsabilitati:
Prospectarea pietei si promovarea serviciilor companiei- sect 1 si 4
Analiza concurentei
Mentinerea relatiilor cu clientii
Negoierea termenilor contractuali
Urmarirea si mentinerea relatiilor contractuale

CERINTE

Experienta MINIM 2 ANI pe un post similar- PROMOVARE SERVICII MEDICALE/ DISPOZITIVE MEDICALE/ PRODUSE STOMATOLOGIE
Studiile in domeniul medical constituie un avantaj
Permis conducere cat B
Orientare catre rezultate si rezolvarea problemelor, organizare, planificare
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ comision
Masina de serviciu, telefon, laptop
INCADRARE PFA

DESCRIEREA FIRMEI

Strategic&Creative Outsourcing
Services
Serviciile sunt personalizate pentru a se potrivi
cu fiecare dintre cerintele specifice ale
partenerilor nostri.
Serviciile noastre
Executive Search
- Recrutare
- Outplacement
- Evaluare psiho-profesionala
- Consultanta resurse umane

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!