Programator Web - Senior

LOGIC INDUSTRY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce echipa de programatori, realizeaza managementul proiectelor.
Implementeaza aplicatii web (site-uri, portaluri, magazine virtuale, etc).
Solutiile de implementare trebuie sa fie optime dpdv-ul aplicatiei finale.
Productivitate ridicata. Calitate extrema.

E posibil sa acceptam si colaborari, lucrul acasa, etc. In functie de credibilitate si specificul unor lucrari.

Scrisorile de intentie sunt obligatorii. Detalii despre Logic Industry la www.logicindustry.com

CERINTE

Programator Web Senior:
HTML / CSS / PHP / MYSQL / Javascript
- Flash 5/8, Actionscript 1 si 2
- SEO
- Intelegere buna a infrastructurii web (linux, apache, servere web, internet)
- Background in programare si algoritmica
- Programare OOP
- Capacitatea de a organiza si urmari singur un proiect
- Automotivare, gasirea de solutii inovatoare, inteligenta
- Posibilitatea prezentarii recomandarilor (clienti/angajatori)
- Engleza mediu / Romana foarte bine.
Obligatoriu:
Portofoliu de aplicatii (cu sectiuni de cod ce pot fi prezentate si comentate la interviu)

BENEFICII OFERITE

Salariul negociabil in functie de performante. Asteptam propuneri in scrisoarea de intentie (justificate de CV).
Alte avantaje.

DESCRIEREA FIRMEI

LOGIC INDUSTRY - WEB DESIGN PENTRU AFACERI