Programator/Web Developer

VeryCreative.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizarea, proiectarea si dezvoltarea de site-uri si aplicatii web complexe.
Cautarea erorilor tehnice si de functionare si oferirea solutiilor pentru acestea.
Documentarea codului

CERINTE

Cel putin 1 an experienta in domeniu (3 ani pentru pozitia de “senior developer”) demonstrata de portofoliul tau.
PHP, MySQL, CSS, Jquery, Javascript, XML.
Considerat un avantaj: experienta in tehnologii precum Actionscript, AJAX dar si folosirea unui sau a mai multor CMS-uri (WordPress, Joomla).
Capacitatea de a invata si lucra atat singur cat si in echipa.
Dorinta de a lucra la un nivel profesional si de a fi rasplatit pe masura.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv cu o perioada de proba initiala
Bonusuri per proiect
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa creative care are o experienta de peste 8 ani in domeniu si de a participa activ intr-o companie in continua crestere intr-unul dintre sediile noastre moderne localizate in Iasi sau Bacau
Program flexibil pentru studenti