Programator Web

LOGIC INDUSTRY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementeaza aplicatii web (site-uri, portaluri, magazine virtuale, etc) pe baza specificatiilor de proiectare si in termenul stabilit.
Solutiile de implementare trebuie sa fie optime dpdv-ul aplicatiei finale.
Productivitate ridicata. Calitate extrema.

E posibil sa acceptam si colaborari, lucrul acasa, etc. In functie de credibilitate si specificul unor lucrari.

Scrisorile de intentie sunt obligatorii. Detalii despre Logic Industry la www.logicindustry.com

CERINTE

Programator Web:
HTML / CSS / PHP / MYSQL / Javascript

Avantaje (importante):

- Flash 5/8, Actionscript 1 si 2
- SEO
- Intelegere buna a infrastructurii web (linux, apache, servere web, internet)
- Background in programare si algoritmica
- Programare OOP
- Capacitatea de a organiza si urmari singur un proiect
- Automotivare, gasirea de solutii inovatoare, inteligenta
- Posibilitatea prezentarii recomandarilor (clienti/angajatori)
- Engleza mediu / Romana foarte bine.
Obligatoriu:
Portofoliu de aplicatii (cu sectiuni de cod ce pot fi prezentate si comentate la interviu)

BENEFICII OFERITE

>500 E dupa primele 2 luni, in functie de performante si de capacitatea de integrare in echipa.
Alte avantaje.

DESCRIEREA FIRMEI

LOGIC INDUSTRY - WEB DESIGN PENTRU AFACERI