Programator Php/Mysql

EyePartner SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va ajuta la dezvoltarea aplicatiilor de social network,conference, video brodcasting etc.

CERINTE

-Php/Mysql- 2 ani
-programare orientata obiect
-Html,Css
-Javascript (nu este necesar dar este un plus)
-Flash Actionscript(nu este necesar dar este un plus)

BENEFICII OFERITE

Salariu excelent (intre 5 si 9 dolari pe ora in functie de cunostinte- se asigura cel putin 40 de ore de munca pe saptamina).
Bonusuri in functie de performante
Profit Sharing
Reevaluarea anagajatului si a salariului la 4 luni.
Carte de munca.
Lucru cu echipa de profesionisti.
Acces la tehnologii si concepte avansate.
Conditii de lucru la standarde occidentale.

We are the creators of the successful Streaming BASE product line.Streaming BASE allows for broadcasting and collaboration tools for content producers, educators, coaches, trainers, steaming editors and film makers to collaborate on media in real time.