Programator C++ sau Low-Level

Mauve SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea unui soft financiar conform cu cerintele clientului;
- Analiza si optimizarea codului;
- Participarea la elaborarea strategiilor de scriere a codului.

Mauve SRL angajeaza full-time doua persoane pentru urmatoarele posturi in vederea sprijinirii echipei de dezvoltare software:

CERINTE

Programator C++ si Programator Low-Level

Cerintele postului Programator C++:
- cunostinte avansate de C++;
- cunostinte de algoritmica;
- QT 4 constituie avantaj;
- capacitate de lucru in echipa.

Cerintele postului Programator Low-Level:
- cunostinte avansate de programare Low-Level si echipamente hardware;

BENEFICII OFERITE

Mauve SRL ofera un pachet salarial atractiv, conditii de munca excelente alaturi de o echipa de profesionisti.

Companie austriaca de dezvoltare software cu o traditie din 1993 - moment cand s-a stabilit in Iasi.

www.mauve.com