OPERATOR FACTURARE - Bacau

Caroli Prod 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- opereaza in calculator iesirile - intrarile de marfa;
- intretine baza de date si emite diverse rapoarte de stoc, vanzari;
- tine evidenta documentelor cu regim special;
- emite facturi si avize catre diversi clienti;
- primeste incasarile zilnice ale agentilor de vanzari;
- preda catre banca sumele incasate;
- verifica zilnic introducerea corecta a datelor.

CERINTE

- studii medii (preferabil de contabilitate);
- minim 2 ani de experienta intr-o pozitie similara;
- cunostinte operare PC: MS Office, baze de date, soft de contabilitate;
- cunostinte de gestionare a stocurilor, contabilitate primara;
- DISPONIBILITATE PENTRU PROGRAM IN SCHIMBURI !!!

BENEFICII OFERITE

Se discuta in cadrul interviului.

Caroli este una din principalele firme in domeniul productiei si distributiei de mezeluri si de preparate din carne de pe piata romaneasca. Este o societate cu raspundere limitata, cu sediul in Bucuresti si 100% capital strain.
Noi credem ca experienta acumulata atat in domeniul tehnologic cat si in cel al vanzarii si distributiei, implica un grad ridicat de responsabilitate in producerea preparatelor de cea mai buna calitate si nu in ultimul rand necesitatea de a contribui la o dezvoltare durabila a pietei produselor din carne din Romania.