Operator CNC pentru Spania

H&H CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

H&H Consulting Sibiu, companie specializata in recrutarea si selectia de personal, impreuna cu clientul sau, companie spaniola producatoare de linii automatizate de productie, anunta recrutarea de muncitori calificati pe masini CNC pentru Spania

CERINTE

- Experienta minim 5 ani intr-o firma de prelucrari prin aschiere de piese mari
- Studii: scoala profesionala sau scoala tehnica
- Curs de formare in prelucrare pe masina de tip CNC
- Bune cunostinte de utilizare de instrumente de masura.
- Bune cunostinte de programare cu interfata Heidenhain si Siemens.

BENEFICII OFERITE

- Transport gratuit pana in Spania
- Spijin in gasirea unui loc de cazare
- Subventie pentru masa de pranz
- Asigurari sociale de sanatate
- Asigurari sociale de pensii (firma plateste 60% din valoare asigurarilor de pensii)
- Plata orelor suplimentare

H&H Consulting a fost infiintata in 2001 in Sibiu si ofera servicii de recrutare si selectie de personal, training si consultanta. Echipa noastra de consultanti si asistenti isi propune sa analizeze si sa inteleaga foarte bine situatia fiecarei organizatii client si sa propuna solutii personalizate.

Am evoluat de la infiintare pana in prezent intr-o companie capabila sa ofere rezultate tot mai bune pentru clienti, raspunzand rapid si eficient la provocarile pe care ni le ridica.Filosofia noastra este bazata pe principiul oferirii unor solutii de training si recrutare si selectie de personal care sa fie in acelasi timp inovative, practice si orientate spre rezultate.In acest fel contribuim la evolutia profesionala si personala a indivizilor si la dezvoltarea organizatiilor, facandu-le mai eficiente, mai flexibile si mai adaptate la piata.

Conducem aceasta companie urmand standarde etice stricte, mentinand deplina confidentialitate, atat pentru clientii nostrii cat si pentru candidati.