Montator tamplarie pvc aluminiu

Pro-decor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea produselor din productie;
Verificarea produselor;
Incarcarea produselor in masina de transport;
Transportarea si descarcarea produselor in locatia unde se va face montajul;
Citirea planurilor dupa care se va face montarea produselor;
Montarea produselor;
Semnarea procesului de verbal de receptie;

CERINTE

Persoana serioasa cu abilitati tehnice si experienta in domeniul montajul.
Confectioner sau montator tamplarie PVC,cu experienta
Muncitor,responsabil,adaptabil,capabil sa lucreza in echipa
Trebuie sa aratati o atitudine respectuoasa fata de client,
Permis de conducere categ B constituie avantaj.
Pentru detalii referitoare la produsele noastre va rugam consultati http://www.prodecor-pvc.ro/

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociat in functie de anii de experienta acumulati
Comision negociat la fiecare lucrare
Nu se lucreaza in zilele de sarbatori legale si religioase

Suntem o echipa intreprinzatoare,entuziasta si tanara , desi au trecut multi ani de cand acumulam si diversificam experienta. Avand o pregatire profesionala vasta putem cu usurinta sa satisfacem cerintele clientilor nostri. Suntem profesionisti, seriosi si promti. Ne respectam pe noi sip e dumneavoastra, clientii nostril, si asta o putem demonstra prin calitatea serviciilor si produselor oferite.