MERCHANDISER - BACAU

TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colaboreaza cu reprezentantul de vinzari cu aceeasi zona de responsabilitate in atingerea obiectivelor de vanzari (cantitativ, sortimental, valoric), in conditiile respectarii politicii comerciale a companiei;
- Mercantizeaza produsele firmei la raft/in vitrina frigorifica, conform standardelor/politicii de mercantizare;
- Aplica standardele de mercantizare ale companiei si urmareste respectarea acestora de catre personalul magazinului-client, verifica permanent prezenta si modul de prezentare a produselor in magazin.

CERINTE

- cunostinte/studii necesare: studii medii, cunostinte privind procesul de vinzare-cumparare si de lucru cu documente cu regim special;
- minimum 1 an pe un post similar;
- cunoasterea pietei locale;
- abilitati de relationare cu clientii;
- atitudine pozitiva, orientata spre client si spre solutionarea problemelor;
-aptitudini de comunicare (fluenta, vocabular specific), colectare si transmitere de informatii relevante;
-spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de munca foarte bune si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist.

TABCO-CAMPOFRIO este o companie de renume in productia si distributia de produse din carne, membra a companiei multinationale Campofrio Food Group.

CAMPOFRIO FOOD GROUP, compania rezultata din fuziunea Groupe Smithfield si Campofrio, este liderul european pe piata preparatelor din carne si una dintre primele 5 companii din domeniu la nivel mondial cu un turnover de aproximativ 2,1 miliarde €.
Campofrio Food Group are peste 11,000 de angajati in cele 8 tari in care este prezenta.

Tabco-Campofrio isi desfasoara cu succes activitatea pe piata din Romania, de aproape 11 ani.